TR
  • TR
  • EN

HAKKIMIZDA

GENEL MÜDÜRÜN MESAJI

TURKISH MEDİKAL; seramik, MDF, Tissue, Çelik, İnşaat ve Enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Turkish Industry Holding’in bir iştirakidir.

TURKISH MEDİKAL sektöründe insan sağlığı için ihtiyaçlara uygun, kaliteli ve en üst standartlar ile gerekirse üst standartları da aşan kendi oluşturacağı standartlarda üretim yapmayı hedeflemektedir.

Bildiğiniz gibi COVID-19 koronavirüs olarak bilinen salgın tüm dünyayı etkisi altına aldı. Maalesef ciddi ölümlerle sonuçlanan vakalara üzülerek şahit olmaktayız.
TURKISH MEDİKAL olarak PROF MASK markamız ile Türkiye de  el değmeden üretim yapan tek firmadır,  TURKISH MEDİKAL hijyen koşullarına,  üretim ortamı ve personeli ile başlayan bir anlayışla siz değerli müşterilerimize ve sevdiklerinize en yüksek faydayı sağlayacak ürünleri  üretmekten Ülkemiz adına onur duymaktadır.

Ayda 18.600.000 adet, yılda 220.000.000 adet üretim kapasitesi ile Türkiye’nin ultrasonik kaynak teknolojisi ile bu kapasitede maske üretimi yapan tek firmasıyız.

Piyasada üretilen  vekoruma katmanı MELTBLOWN kumaşıolmayan üretimler maalesef hepimizin malumudur.  Hep birlikte üzülerek şahit olduğumuz bu üzücü durum maalesef hala varlığını sürdürmektedir.

PROF MASK olarak,  kendisini ve sevdiklerini virüsten korumak isteyen insanlarınaldıkları maskenin  içinde virüs tutucu katmanın  olup olmadığını ve bu katmanın laboratuar  test sonuçlarının neler olduğunu canlı olarak WEB sayfamızdan takip edebilirler.

Türkiye de  ürettiği maskelerde kullandığı virüs tutucu MELTBLOWN kumaş test raporlarını canlı olarak WEB sayfasında tüketicilerin bilgisine sunan tek firma TURKISH MEDİKAL VE PROF MASK tır.

PROF MASK olarak piyasada üretilen maskelerde 1 kat virüs tutucu MELTBLOWN kumaşın var mı yok mu konusu  tartışılırken, PROF MASK olarak siz ve sevdikleriniz için 2 virüs tutucu katmanı olan 5 katlı  Medikal Cerrahi Maskeyi ürettik. 

Faydalı Model ve Tasarım hakları firmamıza ait olan bu ürünün kullanıcıların virüsten korunmasını en yüksek seviyede sağlayacağı açıktır.

Sektörün inovasyon  ürünü olan 130 gr  2 virüs tutucu 5 katlı maske sayesinde,  nefes almayı zorlaştıran  iki maskeyi üst üste kullanmaya gerek kalmamıştır. 

PROF MASK’ın  siz ve sevdikleriniz için ürettiği ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Değerli müşterilerimizin ve sevdiklerinin sağlığı için bu standartlarımız sürdürmeye ve arttırmaya devam edeceğimizin sözünü rahatlıkla vermek istiyoruz. Gönlünüzü rahat tutun, Ülkemize ve Üreticilerine güvenin.

Saygılarımla,

SERTİFİKALAR

© 2020 TURKISH MEDİKAL - Her Hakkı Saklıdır.